با حمایت ستاد:

پاویون شرکت‌های فناور لیزر و فوتونیک برگزار شد.

19 آبان ماه، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در سومین نمایشگاه لیزر و فوتونیک ایران، از محصولات فناورانه و دانش‌بنیان شرکت‌های فناور حاضر در پاویون ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت بازدید کرد.

سومین نمایشگاه تخصصی لیزر و فوتونیک ایران از شنبه 18 تا 21 آبان در سالن 8-9 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. این نمایشگاه که به همت مرکز نوآوری لیزر ایران و با حمایت و حضور گسترده ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری برگزار شده است، فرصتی برای ایجاد بازار ارتباطی و تجاری برای شرکت‌ها و بازدیدکنندگان این حوزه تخصصی است. در این نمایشگاه کسب‌وکارهای محلی و بین‌المللی در زمینه‌های همچون صنعت، پزشکی، مخابرات، علوم تحقیقاتی و زیرساختی حضور دارند.
19 آبان ماه، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در سومین نمایشگاه لیزر و فوتونیک ایران، از محصولات فناورانه و دانش‌بنیان شرکت‌های فناور حاضر در پاویون ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت بازدید کرد. دکتر ستاری با همراهی دکتر قادری‌فر، دکتر لطیفی (دبیر ستاد) و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد، با حضور در این پاویون از دستاوردهای ارائه شده توسط فعالان دانش‌بنیان در حوزه لیزر و فوتونیک، بازدید و با فناوران حوزه لیزر گفت‌وگو کرد.
پاویون ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در مساحتی بالغ بر 400 مترمربع شامل بخش استارتاپ‌ها و 12 غرفه مستقل از شرکت‌های دانش‌بنیان، طرح‌های مورد حمایت خود در حوزه لیزر را که توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و یا مراکز علمی و تحقیقاتی کشور اجرا شده است، به نمایش گذارده است. در این پاویون در بخش استارتاپ‌ها، بیش از 16 طرح و مجموعه نوپا آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته‌اند.
کلمات کلیدی

تصاویر