فراخوان:

دعوت به مشارکت در سرمایه‌گذاری طرح‌های فناورانه حوزه معدن، مواد و متالورژی

به اطلاع اشخاص حقیقی و حقوقی حوزه فعالیت ستاد می‌رساند؛ شتاب‌دهنده صدر فردا (وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری صدر تأمین)، به منظور "جذب سرمایه‌گذار برای کمک به توسعه کسب و کارهای نوین معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته که در این مرکز پذیرفته شده‌اند"، از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند دعوت به اعلام آمادگی می¬نماید.

با پیگیری و همکاری‌های مشترک ستاد توسعه فناوری‌‌های فوتویک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین (تاصیکو)، با هدف تکمیل اکوسیستم نوآوری در حوزه مواد و متالورژی در کشور، شتاب‌دهنده تخصصی در حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته با نام «صدر فردا» در سال 1398 تشکیل و آغاز بکار نمود. شتاب‌دهنده مذکور، پس از ارزیابی‌های چند مرحله‌ای طرح‌­ها و توانمندی‌­های واصله، مجموعه­‌های دارای پتانسیل تجاری­‌سازی را پذیرش و مورد حمایت قرار داده است. در حال حاضر، با ارائه خدمات مورد نیاز (متناسب با سطح آمادگی فناورانه طرح) طی دوره‌های پیش شتابدهی و شتاب­دهی، تعدادی از طرح‌های ورودی، آمادگی جذب سرمایه‌گذار و تجاری­‌سازی را دارا می‌باشند.

به اطلاع اشخاص حقیقی و حقوقی حوزه فعالیت ستاد می‌رساند؛ این شتاب‌دهنده وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری صدر تأمین، به منظور "جذب سرمایه‌گذار برای کمک به توسعه کسب و کارهای نوین معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته که در این  مرکز پذیرفته شده‌اند"، از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند دعوت به اعلام آمادگی می­نماید.

لذا از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای مشارکت در سرمایه‌گذاری طرح‌های این شتاب‌دهنده دعوت به عمل می‌آید؛ از طریق تکمیل فرم اولیه اعلام آمادگی برای سرمایه‌گذاری در طرحهای فناورانه شتاب‌دهنده صدرفردا (فایل پیوست)، نسبت به ارسال فرم و سوابق خود به پست الکترونیک info@sadrefarda.com، اقدام نمایند.

پس از بررسی و ارزیابی فرم و سوابق دریافتی، در صورت تایید اولیه، از سوی شتاب‌دهنده با سرمایه‌گذار تماس گرفته می‌شود. در ادامه مسیر با برگزاری جلسه(های) مشترک، بحث، تبادل نظر لازم و در صورت توافق، همکاری صورت می‌پذیرد.

 

به نکات الزامی ذیل، توجه شود:

- ارسال سوابق سرمایه‌گذار (علمی، اجرایی و خدمات سرمایه‌گذری) در قالب فایل word یا pdf، الزامی شود.

- ارسال این فرم به معنای پذیرش همکاری نبوده و حقی را برای ارسال کننده ایجاد نمی‌نماید.

 

اطلاعات تماس شتاب‌دهنده تخصصی صدر فردا:

آدرس پست الکترونیک:

info@sadrefarda.com

آدرس وب سایت:

http://sadrefarda.com

شماره تماس:

82166402- 021

 

//isti.ir/Z48p