فراخوان شتاب‌دهنده صدر فردا در زمینه:

شناسایی تأمین کنندگان خدمات تجاری سازی و توسعه کسب و کار

به اطلاع می رساند؛ با هدف تکمیل اکوسیستم نوآوری در حوزه مواد و متالورژی در کشور، با پیگیری و همکاری های مشترک ستاد و شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، شتاب دهنده تخصصی در حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته با نام «صدر فردا» آغاز کار نموده است.

به اطلاع می‌رساند؛ با هدف تکمیل اکوسیستم نوآوری در حوزه مواد و متالورژی در کشور، با پیگیری و همکاری‌های مشترک شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین و ستاد توسعه فناوری‌‌های فوتویک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شتاب‌دهنده تخصصی در حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته با نام «صدر فردا» آغاز کار نموده است.

صدر فردا با هدف خلق ارزش در زنجیره ایده تا تولید تاسیس شده است و در نظر دارد، با استفاده از توانمندی‌های متخصصین داخلی در راستای رفع نیازهای فناورانه صنایع معدنی و متالورژی کشور گام بردارد. در این شتاب‌دهنده تخصصی تلاش خواهد شد در کنار رویکرد متداول توسعه استارت‌آپ‌ها، توسعه شرکت‌های زایشی برای بهره‌برداری هدفمند از  انبوه سرمایه‌گذاری انجام شده در  بخش صنعت برای توسعه نوآوری و فناوری و گسترش اقتصاد دانش‌بنیان مد نظر قرار گیرد.

این شتاب‌دهنده که وابسته به شرکت سرمایه­گذاری صدر تأمین می‌باشد، به منظور کمک به توسعه کسب و کارهای نوین معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته و ارائه خدمات غربالگری، منتوری، شتاب­دهی و توسعه ­گری به طرح‌های کسب و کاری پذیرفته شده، از کلیه اشخاص حقوقی علاقمند دعوت به همکاری می­نماید.

اشخاص حقوقی هدف در این فراخوان عبارتند از:

  • شرکت­ های خدمات تجاری‌سازی
  • شرکت­ های مشاور مهندسی
  • صندوق ­های پژوهش و فناوری
  • شتاب­دهنده ­های تخصصی
  • مراکز نوآوری

اشخاص حقوقی دارای سابقه فعالیت در اکوسیستم نوآوری و یا مجموعه­ هایی که سابقه همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی را دارند، می­توانند سوابق و مستندات مربوطه را به نشانی info@sadrefarda.com ارسال نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 82166402-021 تماس حاصل فرمایید.

//isti.ir/ZVpp