فراخوان:

شناسایی مجموعه‌های توانمند برای بومی‌سازی پراپ جک‌های هیدرولیکی مورد نیاز معادن زغال‌سنگ

شتاب‌دهنده صدر فردا در تعامل با ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری، در نظر دارد؛ نسبت به شناسایی شرکت­ها و موسسات فناور حقوقی که توانمندی بومی‌سازی و ساخت نمونه "پراپ جک‌های هیدرولیکی مورد نیاز معادن زغال‌سنگ"را دارا می‌باشند، اقدام نماید.

به اطلاع اشخاص حقوقی حوزه فعالیت ستاد می‌رساند؛ شتاب‌دهنده صدر فردا در تعامل با ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری، در نظر دارد؛ نسبت به شناسایی شرکت­ها و موسسات فناور حقوقی که توانمندی بومی‌سازی و ساخت نمونه "پراپ جک‌های هیدرولیکی مورد نیاز معادن زغال‌سنگ"را دارا می‌باشند، اقدام نماید.  

یکی ازمهم‌ترین مراحل در فرایند حفاری و بهره‌برداری از فضاهای زیرزمینی از جمله معادن زغال‌سنگ، تامین پایداری و ایمنی سقف آنها، با در نظر گرفتن ملاحظات فنی و اقتصادی است. در روش سنتی سیستم‌های نگهداری با استفاده از تیر­های چوبی طراحی و اجرا می­شود. با این وجود با گذشت زمان و با هدف تامین مقاومت و ایمنی بیشتر، سیستم‌های نگهداری پیشرفته جایگزین مورد توجه بیشتری قرار گرفتند.

این فراخوان، با هدف بومی‌سازی تجهیز نگهدارنده سقف کارگاه‌های معدنی که جایگزین سامانه‌های قدیمی چوبی خواهد شد (به ویژه نمونه مورد تایید شرکت زغال‌سنگ پروده طبس)، طراحی و منتشر شده است. لذا از فناوران توانمند دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای بومی‌سازی پراپ جک‌های هیدرولیکی مورد نیاز معادن زغال‌سنگ، دعوت به عمل می‌آید؛ با تکمیل فرم ارسال مشخصات و  اعلام آمادگی اولیه (فایل پیوست)، نسبت به ارسال آن به همراه سوابق خود به پست الکترونیک info@sadrefarda.com، اقدام نمایند.

پس از بررسی و ارزیابی فرم و سوابق دریافتی، در صورت تایید اولیه، از سوی شتاب‌دهنده با فناور تماس گرفته می‌شود. در ادامه مسیر با برگزاری جلسه(های) مشترک، بحث، تبادل نظر لازم و در صورت توافق، همکاری صورت می‌پذیرد.

 به نکات الزامی ذیل، توجه شود:

- ارسال سوابق فناور (علمی و اجرایی) در قالب فایل word یا pdf، الزامی شود.

- ارسال مشخصات محصولات/خدمات مجموعه حقوقی در قالب فایل فشرده، الزامی شود.

- ارسال این فرم به معنای پذیرش همکاری نبوده و حقی را برای ارسال کننده ایجاد نمی‌نماید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توان با  شتاب‌دهنده تخصصی صدر فردا از طریق ذیل، تماس حاصل نمود.

پست الکترونیک:

info@sadrefarda.com

آدرس وب سایت:

http://sadrefarda.com

شماره تماس:

82166402- 021

//isti.ir/ZQ9p