ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان نشست آشنایی شرکت‌های حوزه فعالیت ستاد با خدمات صندوق پژوهش‌ و فناوری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد
با همکاری ستاد:

نشست آشنایی شرکت‌های حوزه فعالیت ستاد با خدمات صندوق پژوهش‌ و فناوری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد

نشست آشنایی شرکت‌های حوزه فتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت با خدمات صندوق پژوهش‌ و فناوری دانشگاه تربیت مدرس؛ به همت این صندوق، با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های فوتوینک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت و همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی، برای آشنایی فعالان حوزه فتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت با خدمات و مدل‌های مختلف قابل ارائه، در تاریخ 18 اردیبهشت ماه 1400 برگزار شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شتاب‌دهنده تخصصی هم افزا افتتاح شد؛
با حضور آقای دکتر ستاری

شتاب‌دهنده تخصصی هم افزا افتتاح شد؛

این ستابدهنده تخصصی در حوزه ساخت و تولید، در تاریخ 1400/1/15 با حضور معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، افتتاح شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شتابدهنده تخصصی معدن و متالورژی «صدر فردا» افتتاح شد.
با حضور جناب آقای دکتر ستاری:

شتابدهنده تخصصی معدن و متالورژی «صدر فردا» افتتاح شد.

«صدر فردا» به عنوان شتابدهنده تخصصی در حوزه معدن و متالوژی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا تامین محصولات و تجهیزات فناورانه کشور در این حوزه با فعالیت‌ها تیم‌های مستقر در آن شتاب گیرد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان حمایت و مشارکت ستاد در هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد و متالورژی (IMAT 2019)

حمایت و مشارکت ستاد در هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مواد و متالورژی (IMAT 2019)

کنفرانس بین‌المللی iMAT 2019 یکی از مهم‌ترین اجتماعات متخصصین متالورژی جهت ارائه دستاوردهای علمی، تکنولوژی‌‌‌های نوین و محصولات جدید بین‌المللی در منطقه خاورمیانه است. این کنفرانس در 11 محور، 15 لغایت 17 مهرماه در محل مصلی تهران برگزار گردید.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان تفاهم‌نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و پژوهشگاه نیرو

تفاهم‌نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و پژوهشگاه نیرو

تفاهم‌نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و پژوهشگاه نیرو با رویکرد همکاری و مشارکت مشترک؛ در حمایت از توسعه فناوری‌های لیزر، فوتونیک، ساخت و مواد پیشرفته و همچنین باهدف ارتقاء توانمندی صنعت برق در کشور منعقد شد.

    //isti.ir/XN3