اطلاع رسانی:

با حمایت ستاد، سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی «اینوماین 3» برگزار می‌شود.

به اطلاع فعالان حوزه مواد، ساخت، فوتونیک و لیزر می‌رساند؛ در راستای حمایت از فناوران و صاحبان ایده‌های نوآورانه، اهمیت توجه به هم‌نشینی ایده‌پردازان و صاحبان مسئله و همچنین رویکرد تعاملی بازیگران این حوزه و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی، سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی با عنوان «اینوماین 3» در مردادماه 1400 برگزار می‌شود. مهلت ارسال ایده حداکثر تا تاریخ 1400/04/15 می‌باشد.

به اطلاع فعالان حوزه مواد، ساخت، فوتونیک و لیزر می‌رساند؛ در راستای حمایت از فناوران و صاحبان ایده‌های نوآورانه، اهمیت توجه به هم‌نشینی ایده‌پردازان و صاحبان مسئله و همچنین رویکرد تعاملی بازیگران این حوزه و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی، سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی با عنوان «اینوماین 3» در مردادماه 1400 برگزار می‌شود. مهلت ارسال ایده حداکثر تا تاریخ 1400/04/15می‌باشد.

موسسه پژوهشی و آموزشی یونیدرو (مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو) این رویداد را با تأکید بر فناوری‌های نوین و High Tech در حوزه معدن و صنایع معدنی از جمله هوش مصنوعی، رایانش ابری، کلان داده، بلاکچین، مدلسازی سه بعدی، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، رباتیک، اینترنت اشیاء، اتوماسیون، واقعیت مجازی برگزار خواهد نمود.

علاوه بر ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت، نهادها و مجموعه‌های دیگری همچون دانشگاه تهران، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت معدنی و صنعی گل‌گهر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، شرکت فولاد خراسان، شرکت فولاد خوزستان، شرکت ملی صنایع مس ایران، هولدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) و خانه معدن ایران از حامیان این جشنواره خواهند بود.

هدف از برگزاری این جشنواره افزایش سهم اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی، تهییج و ترغیب فناوران و نوآوران دانشگاه و صنعت به ایده‌پردازی، ارائه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و بهره‌مندی از ظرفیت آن‌ها، جستجو و تجمیع نیازهای فناورانه بخش معدن و صنایع معدنی، ارائه راهکارهای نوآورانه، ترغیب به نهادسازی در تأمین منابع مالی ایده‌های معدن و صنایع معدنی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی موجود در دستگاه‌های اجرایی مرتبط و همگرایی و همنشینی بازیگران چندسویه اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی است.

علاقه‌مندان می‌توانند، حداکثر تا تاریخ 1400/04/15 جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال ایده‌ها و چالش‌های خود به سایت موسسه یونیدرو به آدرس Unidro.ir و سایت اختصاصی جشنواره به آدرس Innomine.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

کلمات کلیدی
//isti.ir/ZGzr