شتاب‌دهنده تخصصی هم افزا افتتاح شد؛

«هم‌افزا» عنوان شتابدهنده‌ای است که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری فعال شده است.

"هم‌افزا" یک شتاب‌دهنده تخصصی درحوزه ساخت و تولید است که تمرکز فعالیت آن هم‌ افزایی توانمندی های نوآورانه با ظرفیت های صنعتی کشور در راستای رفع نیازها و چالش‌های جامعه می باشد. ماموریت "هم‌افزا" ایجاد بستر رشد و هدایت ایده‌های خلاقانه کاربردی و نوآورانه برای تجاری‌سازی آن‌ها در بنگاه‌های تولیدی و تجاری موجود می‌باشد. به عبارت دیگر، استفاده از توانمندی‌ دانشگاهیان و مخترعان کشور بعنوان بازوی تحقیق و توسعه شرکت های تولیدی با خروجی مشخص و تبدیل این حرکت به یک جریان و فرهنگ در بین دانشگاه و صنعت‌ هدف اصلی "هم‌افزا" است.

شتابدهنده، «هم‌افزا» بر پایه تجربیات ارزشمند مدیران و کارشناسان حوزه‌های حمایتی کشور و نیز متکی بر توانمندی‌های گسترده انجمن تحقیق و توسعه و نوآوری صنایع و معادن ایران و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طراحی و عملیاتی شده است.​​​​​​​

علاقه‌مندان برای ثبت نام و پذیرش در این شتابدهنده، پس از ارزیابی‌های لازم یا کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

  00116-1
//isti.ir/ZsGq